Telefon
WhatsApp

  • Rami Cuma Mah. Talimhane Cad. No:23/C 34055 Eyüpsultan/İstanbul
  • celal@mabed.com.tr.
  • 0(542) 632 20 27 - 0(212) 603 61 72
  • 0(212) 603 61 73
Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında kurulan Mabed Yapı Sistemleri, genç ve dinamik ekibiyle sektöre yeni bir soluk getirme amacında olup asma tavan sistemlerine yönelik teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu durum, teknolojinin getirdiği ve estetik bir katkı sunan gelişmelerin anında plan ve projelere yansıtılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Eğitim, endüstri, eğlence, ulaşım, ofis, alışveriş merkezi, otel ve mağaza gibi pek çok yapı, günümüzde asma tavan sistemleri kullanmakta ve bu sistemler sayesinde firmasına daha iyi ve estetik bir görüntü kazandırma eğilimindedir. Mabed Yapı Sistemleri, tüm bu sistemlerin estetik kaygısını sonuna kadar gözetmekte; çağdaş yapıları inşa etme konusunda iddialı adımlar atmaktadır.

Mabed Yapı Sistemleri, plan ve projeye dahil edilen tüm hususları müşteri memnuniyeti doğrultusunda ele almakta; bütün işleri müşterinin de görüşünü alarak yürütmektedir. Firmamız, en küçük bir projeden en kapsamlı projeye kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte; asma tavan sistemlerinde geniş çaplı ve çözümcül metotlar önermektedir.

Ar-Ge konusunda yaptığımız çalışmalarla sürekli bir biçimde yeniyi öğrenme ve uygulama içerisindeyiz. Bu çalışmalar sayesinde, pek çok farklı mekanda o mekana uygun estetik ve mimariyi daha zarif bir biçimde yakalıyoruz. Kurumsallık yolunda emin adımlarla ilerleyen Mabed Yapı Sistemleri, bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde kendine yakışan plan ve projeyi teslim etme çabasında olup kalite ve modernizmden hiçbir şekilde ödün vermemeyi prensip haline getirmiştir.