Telefon
WhatsApp

  • Rami Cuma Mah. Talimhane Cad. No:23/C 34055 Eyüpsultan/İstanbul
  • celal@mabed.com.tr.
  • 0(542) 632 20 27 - 0(212) 603 61 72
  • 0(212) 603 61 73
Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

Asma tavanlar hafif yapısı ve kullanıldığı alanın tesisatını gizleyici özelliği ile ev ve iş yerlerinde popüler bir kullanıma sahiptir. Taş yünü asma tavan ise günümüzde büyük salonlar ve toplu yerlerde en yaygın kullanılan tavan döşemelerindendir. Işığı yansıtabilir özelliği ile uygulandığı alana konfor katmaktadır. Klasik tavan döşemelerinin çeşitli özelliklerini taşımakla birlikte ses yalıtımı konusunda başarılı olmasıyla bilinir. Bu sebepten toplu alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Her mekân ve boyuta uygun şekilde arzunuza göre hazırlanabilmektedirler. 

Standart taş yünü asma tavan paneli tüm farkı yaratmak için mükemmel tavan karosu malzemesidir. Bunlar cam, yün ve cüruf elyaflarının bir kombinasyonundan oluşur. 

Taşyünü Asma Tavan Seçenekleri

Taşyünü asma tavan mineral elyaftan hazırlanmaktadır. Spor salonu, okul gibi toplu binaların tavanların döşemelerinde tercih edilmektedir. Ses yalıtımı ve neme karşı duyarlılığı sayesinde spor salonları ve havuz gibi alanlar için en uygun seçenektir. Tüm bu özelliklerine ek taşyünü asma tavan isteğiniz doğrultusunda sınırsız yüzey seçeneği ile hazırlanabilmektedir. Temizliği oldukça kolaydır; tekrar boyamak yerine silmek yeterlidir. Dekorasyon amaçlı tavan döşemeleri içinisteğe göre hazırlanabilir estetik görünümü ile dekoratif asma tavanlardan eksik kalır bir yanı yoktur.

Taşyünü Asma Tavan Montaj Süreci

Taşyünü Asma Tavan hafif yapısı ve kolay kontrol edilebilirliği ile büyük avantaj sağlamaktadır. Kolay kurulumu sayesinde fazla iş gücü ve emek istemez. Hızlı kurulumu ile sizleri işinizden ve aktivitelerinizden alıkoymaz. Geniş ve dar alanlara başarıyla montajlanabilir. Özellikle büyük alanlarda kullanımı tercih edilmektedir. Öncelikle asma tavan çerçevesi monte edilir. Ardından taşyünü asma tavan plakalar halinde yerleştirilir ve montelenir. Hafif olması sebebiyle montajlama sırasında sizi yormaz ve işinizi zorlaştırmaz. Ayrıca sizler için aydınlatma sistemi kurulumu kolaylaştırmaktadır. Taşyünü asma tavan montajlandığı alanlardaki tesisatı başarıyla gizlemenize yardımcı olur. Bu sayede uygulandığı ortama daha estetik bir görünüm kazandırır. Tüm bunların yanı sıra montajı olduğu kadar sökmesi de kolay bir asma tavan çeşididir.

Taşyünü Asma Tavan Kullanım Alanları

Taşyünü asma tavan en yaygın kullanılan asma tavan çeşididir. Özellikle okullar ve spor salonlarında tercih edilen taşyünü asma tavan restoran ve marketlerde de kullanılmaktadır. Farklı renk ve seçenekleri ile aklınıza gelebilecek her yerde uygulanması mümkündür. Konferans salonu, sınıf, tiyatro salonları gibi akustik bir ortam gerektiren yerlerde kullanıma uygundur. Küf, mantar gibi çeşitli bakteri oluşumlarını engelleyici özelliğe sahiptir. Bu sayede tıbbi kurumlarda da sıklıkla tercih edilir. Neme dayanıklı yapısı sayesinde havuz, sauna gibi yüksek nemli ortamlarda bile başarıyla dayanıklılığını korur. Tamamen dekorasyon amaçlı da uygulanabilir. Bunun için üretilen taşyünü asma tavan panelleri lüks oteller ve ofislerde kullanılmaktadır. Sınırsız yüzey seçeneği, ekonomik oluşu ve birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcının yüzünü güldürmektedir.

Taşyünü Asma Tavan Tipleri

Taşyünü Asma Tavan tipleri firmamızca farklı istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için kolayca üretilmekte ve monte edilmektedir:

  • Neme dayanıklı,
  • Ses emilimine gereksinim duyan ortamlar için yalıtımlı,
  • Tıbbi ve benzeri kurumlar için hijyenik yapıda,
  • Lüks salonlar için dekoratif görünümlü farklı amaçlara özgülenmiş taşyünü asma tavan tipleri bulunmaktadır.

Taşyünü Asma Tavan Fiyatları

Firmamızca üretilmekte olan taşyünü asma tavan fiyatları sabit olmamakla birlikte; ihtiyacınız olan ebatlar ve büyüklüğe göre değişiklik göstermektedir. Geniş kullanım alanı ve ihtiyacınıza yönelik çeşitleri olması sebebiyle arzunuza göre kolayca yaptırabilmeniz mümkündür. İstediğiniz taşyünü asma tavan paneli çeşidi ve ebatlarına göre sipariş vermek için firmamızla iletişime geçebilir sizin için en uygun ürün ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi web sitemiz tavanmalzemecim.com ve sitemizde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Mesh Asma Tavan Sistemleri
2023 Eylül 05, 10:53
Clip-in Asma Tavan Taşıyıcı
2023 Eylül 05, 11:18