Telefon
WhatsApp

  • Rami Cuma Mah. Talimhane Cad. No:23/C 34055 Eyüpsultan/İstanbul
  • celal@mabed.com.tr.
  • 0(542) 632 20 27 - 0(212) 603 61 72
  • 0(212) 603 61 73
Karolam Asma Tavan

Karolam Asma Tavan

Karolam Asma Tavan

Modüler karolam asma tavanlar, taşıyıcı sistemler sayesinde sistemin oluşturduğu plakaya rahat bir şekilde monte edilir. İhtiyaca göre tavan üstü bir tesisat sistemine kolay bir şekilde ulaşmamızı sağlar.

Karolam asma tavanlar ön kısmı vinil, arka kısımları alüminyum folyo ile kaplanması sayesinde kolay montajlı, temizlenebilir ve neme dayanıklıdır. Bu asma tavan sistemleri, karolamlardan, karolardan, taşyünü asma tavanlardan ve akustik alçıpanlardan oluşmaktadır. Karolama asma tavan sisteminde ses sistemi ve ışıklandırma gibi yapılacak tesisatlar olursa eğer taşıyıcı sistem ve askı çubuklarına takılmamasına dikkat edilmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır.

Karolam plakalarımızın bir yüzeyindeki vinil kaplama, temizlik ve bakım kolaylığı sağlarken, arka yüzeyindeki alüminyum folyo kaplama plakaların nem dayanımını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra, ön ve arka yüzey kaplamaları da bakterileri ve diğer zararlı etkenleri alçı plakalardan uzak tutmaktadır. Modüler karolam asma tavan plakaları, T-24 taşıyıcılı sistemlere oturtularak kolayca monte edilir. Modüler olma özelliği sayesinde ihtiyaç halinde tavan üstü tesisata rahatça ulaşma imkanı sunmaktadır. Ön yüzeylerindeki vinil kaplamalar ile hijyen ve kullanım kolaylığını bizlere sunarken arka tarafta alüminyum folyo yardımı ile nem yalıtımı yapar ve dayanıklılığını arttırır. Bu ön ve arka yüzey mikrop ve bakteri oluşumunu engeller.

 

Kullanım Alanları

Mutfaklar, okullar, hastaneler, laboratuvarlar vb. temiz olması gereken mekanlar için ideal bir tercihtir.

Lay-On Asma Tavan
2023 Eylül 05, 11:19