Telefon
WhatsApp

  • Rami Cuma Mah. Talimhane Cad. No:23/C 34055 Eyüpsultan/İstanbul
  • celal@mabed.com.tr.
  • 0(542) 632 20 27 - 0(212) 603 61 72
  • 0(212) 603 61 73
Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan

Mekân tavan tasarımlarına farklı ve şık bir bakış açısı katan Baffle Asma Tavan sistemleri diğer bir ismi ile yüzer tavan olarak da bilinir. Klasik ve alışılmış tavan tasarımlarına nazaran daha modern ve orijinal bir görünüme sahiptir. Bu tavan sistemleri talep doğrultusunda ışık materyalleri ile aydınlatma ile birlikte organize edilebilmektedir. Mekânların genişliğinin az olması hiçbir dezavantaj yaratmamakla birlikte her mekân ve boyuta uygun ebatlar hazırlanabilmektedir.

Baffle Asma Tavan Seçenekleri

Baffle asma tavan sistemleri çelik sac ya da alüminyumdan hazırlanan ürünlerdir. İmal sürecinde müşteri talebi doğrultusunda bu sistemlerin hem renk hem de boyutu değiştirilebilmektedir. Son zamanlarda özellikle ahşap Baffle asma tavanlar popüler durumdadır. Bu doğrultu da talebe uygun olarak desenli ya da desensiz ahşap görünümlü ürünler ya da ahşap direkt olarak bu tavan sistemlerine uygulanabilmektedir. Baffle asma tavan panelleri arasında paralel olarak istenilen genişlikte arlıklar bırakılabildiği için panel arası boşluk ve görünüm isteğe göre diyazn edilebilmektedir. Tamamen dekoratif amaçlı dekorasyon unsuru olarak kullanılabilen bu asma tavanlar renk olarak da içerisinde birçok alternatif bulundurmaktadır.

Baffle Asma Tavan Montaj Süreci

Tırnaklı U ve L taşıyıcılar vasıtası ile montajı yapılan Baffle asma tavan sistemleri yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Montaj süresi oldukça kısa sürer ve iş ve aktivitelerinizi aksaklığa uğratmaz. Montaj sırasında ister yatay isterseniz de dikey olarak monte edilebilmektedir. Baffle asma tavan sistemlerinin montaj işlemleri geniş alanlara sorunsuzca uygulanabildiği gibi profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile dar alanlar için de çeşitli ölçü çalışmaları gerçekleştirildikten sonra dar mekânlara da kolayca monte edilebilmektedir. Mekânlarda bulunan tesisat hatlarının kamufle edilebilmesi için de Baffle asma tavan sistemleri sıklıkla tercih edilebilmektedir. Bu tavanlar sayesinde hem tesisatların rahatsız edici görünümü ortadan kaldırılır hem de mekânların dekorasyonlarına uygun ürün tasarımları ile mekânlara çok daha şık ve modern bir görünüm kazandırılabilir. Bu sistemlerin uygulandığı mekânların genişliğinde kesinlikle bir daralma meydana gelmez.

Baffle Asma Tavan Kullanım Alanları

 Üniversite, AVM, hastane, şirket, toplantı salonları akla gelebilecek her türlü mekân da Baffle asma tavan sistemlerini uygulamak mümkündür. Çeşitli ölçü ve renk seçenekleri sayesinde her türlü sektörde faaliyet gösteren firma ve şirketler için uygundur. Bunun yanı sıra yaşam alanlarına da kolayla uygulanabilen Baffle asma tavan panelleri yük taşıma kapasiteleri ve ekonomik olmaları sebebi ile siz kullanıcılarımıza uzunca bir müddet sorun çıkarmayacak sağlamlıktadır.

Baffle Asma Tavan Tipleri

Baffle asma tavan sistemleri firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekiplerimiz ve ustalarımız sayesinde dekorasyon amaçlı ve müşteri talebi doğrultusunda farklı şekillerde ve farklı tiplerde paneller ile hazırlanıp kısa süre içerisinde kolayca monte edilebilmektedir:

  • Ahşap Baffle Asma Tavan Panelleri
  • Desenli Ahşap Baffle Asma Tavan Panalleri
  • Standart Baffle Asma Tavan Panelleri
  • Metal Görünümlü Baffle Asma Tavan Panelleri

Baffle Asma Tavan Fiyatları

Oldukça ekonomik ve kullanışlı olan Baffle tavan sistemleri için belirli ve sabit bir ücret bulunmamaktadır. Bu tavan sistemi için fiyatlarımız; kullanılan alan genişliği ve kullanılan panel türüne göre değişim göstermektedir. Baffle tavan sistemlerini uygulamak istediğiniz alanlarınızın genişlik ölçüleri ve talep ettiğiniz panel tipi doğrultusunda fiyat alabilmek için firmamız ile irtibata geçebilir ve sizler için belirleyeceğimiz fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Resmi web sitemiz olan tavanmalzemeci.com üzerinden ve site içerisinde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri
2023 Eylül 05, 10:43
Petek Asma Tavan
2023 Eylül 05, 10:51